KLPRO KLMMA200 200 Amper İnverter Kaynak Makinesi
0 - Yorum Yap / Yorumları Oku
% 10 İNDİRİM
12.562,91 TL
13.958,78 TL
*1.579,44 TL' den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Kodu
z_ZM_KLMMA200
Stok Durumu
Stokta Yok
Garanti Süresi
24 Ay
Havale
(%2,00 Havale/EFT indirimi)
Akım aralığı 25-200 amper
Giriş voltajı 230V±10%
Maksimum çektiği güç 8,0 kVA
Güç faktörü 0,99 cos ᴓ
Boşta çalışma voltajı 75 V
Çalışma verimliliği 200A 60%
Elektrot çapı ᴓ 1,6 – 5,0 mm